15.kolo I.B třída         sobota 16.6.2018          ref. J.Tomášek

Napomínání : ŽK – 3:1 (Postolka, Zima, Schubert), ČK – 0:0 ()
r
Rozhodčí : Šotek - Styblík a Medlík

Sestava : R.Hrubeš - Novotný(46.Zima), Kofránek, Postolka, Kulich - Šafařík(74.Stěhulka), Pošík, Matějka, A.Staněk(71.Bielik) - Schubert, Vysuček

V posledním střetnutí letošního ročníku I.B třídy jsme přvítali na svém hřišti tým Nové Paky. Oba celky měly své sestavy značně prořídlé a na úrovni utkání to bylo hodně znát. My jsme měli kompletní jen útočnou dvojici, ale té se vůbec nedařilo. Hosté měli ve svém družstvu přeci jen více individualit, nad všechny pak vyčníval bývalý ligista Poděbradský, jenž hru Nové Paky výborně režíroval a položil základ k jejich vítězství.

Už ve třetí minutě soupeř rozebral naší obranu, my jsme to řešili až faulem ve vápně a po penaltě jsme prohrávali - 0:1. Ve 12.minutě se novopacký hráč křížnou střelou trefil přesně k tyči a rázem jsme prohrávali o dvě branky. Zpět do utkání nás dostal gól Kulicha, jenž si z pozice beka naběhl na dlouhý pas Postolky a prostřelil gólmana - 1:2. V dalším průběhu měli mírně navrch hosté, vypracovali si šancí na dva zápasy, ale buď netrefovali naší branku a nebo je vychytal R.Hrubeš, jenž se v tomto utkání loučil se skřivanských dresem - míří do Kobylic. Nová Paka, jenž pohrdla v závěru i pokutovým kopem, mohla být za nemohoucnost svých střelců i potrestána, ale náš Vysuček se v tomto duelu nepotkal s dobrou střeleckou formou a také on své šance zahazoval.

​      Celkově byli hosté lepší a zaslouženě získali tři body.