25.kolo I.B třída         sobota 8.6.2019          ref. J.Tomášek

Branky :  2. Brzek

Napomínání : ŽK – 3:1 (Čermák), ČK – 0:0 ()

Rozhodčí : Kiezler - Janeček a Hofman

Sestava : P.Jebavý - Jebavý D., Kofránek, B.Staněk, Zima(46.Čermák) - Čapek(46.Churavý), Škaloud(80.A.Staněk), Tauchman, Hrubeš(70.Bielik) - Brzek, Vysuček(84. O.Novotný)

Složení týmu pro střetnutí s lídrem soutěže a jistým postupujícím do I.A třídy celkem Nepolis bylo do poslední chvíle velkou neznámou. Naštěstí se od moře vrátili alespoň "Sloupeňáci" a i když po cestě zpět asi nebyli v nejlepší kondici, družstvo jsme jakž takž dohromady dali.

Zápas pro nás začal velmi dobře a již ve druhé minutě si na centr Hrubeše naběhl Brzek a vstřelil úvodní branku duelu. Nepolisy to ale nerozhodilo, ovládly střed hřiště, hrozily dlouhými balóny a byly v utkání lepším týmem. Jejich úvodní šanci ve 4.minutě ještě náš gólman chytil, ale ta ve 12.minutě již skončila gólem - 1:1. Když na konci úvodní půlhodiny přidali domácí druhý gól, nevypadalo to s námi dobře. Měli jsme do poločasu sice ještě nějaké příležitosti (tu největší měl Vysuček), ale žádná brankou neskončila.

Otěže zápasu drželi domácí i po změně stran. Když v rozmezí 68. a 72.minuty přidali další dvě branky, bylo o osudu střetnutí rozhodnuto. Hra nám tentokráte moc nešla, chyběl pohyb, bojovnost, nasazení a podobný výkon by asi nestačil ani na méně kvalitního soupeře.