Ilustrační foto. Autor: Hradecký deník

dnes 10:27

Hradec Králové – Druhým dějstvím pokračovala fotbalová euTax III. třída. Sedm branek skončilo v síti rezervy Kobylic a béčka Vysoké nad Labem.

Boharyně – Ohnišťany 2:0

Branky: Pšenička, Valášek. Poločas: 0:0. Boharyně: Klimt – Menyhart, Michálek, Remsa, Rejmánek (46. Pšenička) – Široký (70. Málek), Adlaf, Pavlíček, Valášek – Samek (88. Tryzna), Steinfeld. Ohnišťany: Miroslav Šoltys – Kmínek, Novotný, Šulc (46. Pavel Šoltys), Kleňhar – Remsa, Matějka, Kopáč, Lukáš Bezvoda (76. Hlavatý) – V. Vrba, Michal Bezvoda.

Nové Město n. C. – Lužec n. C. 1:2

Branky: Bendásek – Shuito 2. Poločas: 1:1. Nové Město nad Cidlinou: Vlk – Matys (29. Bendásek), Pavlas, P. Midloch, M. Midloch – Krnáč, Svoboda, Jiří Stuchlík mladší (68. Jiří Stuchlík starší), Bambas (79. Kopřiva) – Patrik Vinař, Chára. Lužec nad Cidlinou: Šafařík – Janouch, Martin Beneš, Jan Dunka, Vondruška – Michal Dunka (53. Myška), Shuito, Lukáš Hála, Dan Hála – Hušek (68. Kohout), Pavel Pokorný.

Dobřenice – Vysoká n. L. B 7:0

Branky: Svatoš 2, Dvořáček 2, Kotek 2, Císař. Poločas: 5:0. Dobřenice: Zdeněk Zasadil – Moravec, Brixi, Krátoška, Štajer – Hegr, Svatoš, Dvořáček – Trnka, Pavel Kuta (69. Lenomar), Kotek (78. Císař). Vysoká nad Labem B: Hrůša – Chlapek, Z. Dvořák, Gregora, Vavřina – Novák, Hošek, Steklý – Feistel, L. Dvořák, Černík.

Hořiněves – Malšova Lhota 0:2

Branky: Jezdinský, Soukup. Poločas: 0:1. Hořiněves: Runkas – Satranský ml., Müller, Kopecký, Navrátil (75. Fejk) – Polák (46. Koza), Koval (50. Obst), Černý, Satranský st. – Kaplan, Rešl. Malšova Lhota: Mich. Kekelák – Havelka (78. Rücker), Němec, Blecha, Ďurech – L. Kekelák (63. Filipi), Jezdinský, Hladík (73. Kotland), Müller (81. Kotík) – Soukup, Janata.

Červeněves – Prasek 5:2

Branky: M. Král, Hornych, Malý, A. Král, Gorel – Hrubý 2. Poločas: 4:0. Červeněves: Říha – Vrabec, Gorel, Fölkl, Drobný (52. Wojcik) – M. Král, A. Král, Vobořil (60. Restl), Šefara – Malý, Hornych (46. Dvořák). Prasek: Šuhájek – Vyhleďal, Pokorný, Pilc, Pražák – Štefán, Špaček, Klouzek, Herzog – Hrubý, Tichý.

Skřivany – Kobylice B 7:0

Branky: 74., 80. a 90. Kulich, 8. a 69. Schubert, 48. Žibrún, 71. Tauchman. Poločas: 1:0. Skřivany: Hrubeš – Bielik (74. Vízek), Staněk, Horák, Tichý (57. Kulich) – Škaloud (79. Bužík), Pošík, Tauchman (89. Syřiště), Žibrún – Schubert, Trutnovský (70. Prokůpek). Kobylice B: Slánský – Pavel Dvořák, Hejcman, F. Šafařík (55. Rajman), J. Dvořák – P. Šafařík, Wolf, Haňáček, Soldán – Sedláček, Tobišek.

Třebeš B – Třebechovice p. O. B 6:0

Branky: Kincl 3, Farkaš, Černý, Rychtár. Poločas: 2:0. Třebeš B: Heřman – Michlík, Obst, Krykorka (57. Novotný), Vlach (46. Šlezingr) – L. Rederer, Veis (46. Kincl), Farkaš, Petr Mizerík (46. Štajer) – Černý, Rychtár (46. Křelina). Třebechovice pod Orebem B: Buchar (75. Jakub Novotný) – Morvai, Krejčí (70. Věříš), Domek (46. Bíl), Jan Novotný – Voslář, Bušák, Veverka, Jandrera – Schüller, Žaloudek.   (ld)

0    ( 1 : 0 )

Branky           :  74., 80. a 90. Kulich, 8. a 69. Schubert, 48. Žibrún a 71. Tauchman
Napomínání :  ŽK – 1:1 (Horák), ČK – 0:0

Rozhodčí      :   Štancl - Jiříček a Hlínovský

Sestava         :  Hrubeš – Bielik(74.Vízek), Horák, Staněk, Tichý(57.Kulich) - Škaloud(79.Bužík), Tauchman(89.D.Syřiště), Pošík, Žibrún - Schubert, Trutnovský(70.Prokůpek)

Derby s Kobylicemi bylo ovlivněno souběžně hraným utkáním kobylického áčka, takže hosté tým doslova lepili jak se dalo. Přesto mělo naše družstvo s defenzívně laděným soupeřem dlouho problémy a teprve až gól Schuberta na 3:0 Kobylice definitivně položil. Přitom jsme skóre otevřeli Schubertem již v 8.minutě a vše nasvědčovalo hladkému průběhu střetnutí. Hosté se však stáhli na vlastní polovinu a my jsme jejich obranný val překonávali jen velice ztěží.  Byl to naprosto rozdílný zápas oproti duelu s Třebší z minulého týdne, nyní jsme museli tvořit my a to nám příliš nešlo. Ale tato hra není vůbec jednoduchá, náš tým to však nakonec zvládnul, vysoko zvítězil a tak i když hra nebyla úplně bez chyb, vítězství se počítá.  V utkání zaznamenal hattrick z dovolené se vrátivší Kulich a to byl na hřišti jen něco více než půl hodiny. Po dlouhé době (hostování + zranění) nastoupil v našem dresu opět také Prokůpek a jeho přehled by mohl být pro náš tým přínosem. I další týden nás čeká derby a to v Prasku, kde to však takto snadné určitě nebude.