23.kolo I.B třída         sobota 12.5.2018          ref. J.Tomášek

Branky : 0

Napomínání : ŽK – 1:1 (Postolka), ČK – 0:0 ()

Rozhodčí : Doubic - Klečka a Mlynář

Sestava : R.Hrubeš - Postolka, Kofránek, Žalman, Kulich - Čapek, Matějka(71.Pošík), Brzek, D.Hrubeš(27.Zima) - Schubert, Škaloud

Na hřiště vedoucího celku tabulky I.B třídy skupiny "A" jsme přijeli bez Tauchmana, Vysučka, Šafaříka a Pošíka (ten dorazil v průběhu druhé půle) a hned v první minutě se špatně domluvil náš brankář s obranou a Miletín měl první šanci. Domácí začali velice sebevědomě a nám chvíli trvalo, než jsme se jejich tempu přizpůsobili. Po půl hodině hry jsme si vypracovali první šance, nejdříve centr Brzka Postolka netrefil přesně, poté Čapek vystihl domácí rozehrávku, ale v tísni vystřelil těsně nad. Ve 38.minutě se gólově prosadil soupeř, na rohový kop na přední tyč jsme nezareagovali dostatečně důrazně a Miletín šel do vedení. O tři minuty později se po chybičce domácího gólmana dostal k míči Škaloud, střílel z hranice šestnáctky do prázdné branky, ale na hranici malého vápna stojící obránce zvedl ruce a střelu vyrazil. K úžasu všech nenásledovala penalta a vyloučení. V této chvíli jinak v pohodě pískající hlavní sudí nenašel odvahu poslat vedoucí celek do oslabení, což ve druhém poločase kompenzoval neodpískaným penaltovým faulem v našem vápně. V poslední minutě první půle měl po dlouhém Brzkově autu tutovku Čapek, ale ze šesti metrů domácího gólmana neprostřelil.

Po změně stran jsme se snažili o vyrovnání, měli jsme několik nadějných akcí, před brankou domácích to chvílemi vřelo, ale nějak nám nepřálo štěstí. V jiném utkání z tolika šancí vstřelíme několik branek, tentokráte žádnou. Ale je nutné podotknout, že jsme s přibývajícím časem hráli stále více vabank a tak musel několikrát hasit požár až náš brankář. Vyrovnat se nám nepodařilo a tak jsme pošesté v sezoně prohráli naším nejméně oblíbeným výsledkem 0:1, i když utkání by více slušela remíza. Za bojovnost pochvala pro celý náš tým, ve kterém svým výkonem vynikl Žalman.