18. kolo OP mužů        sobota 8.4.2017                   ref. J. Suchánek

Branka:  46. Čapek

Napomínání: ŽK – 61. Schubert, ČK – 0:0

Rozhodčí: Kincl - Kekelák a Krejska

Sestava: Hrubeš –Pošík (45. Šindler), Brzek, Postolka, Zima (46. Roischel)  - Čapek(64. Kulich), Škaloud, Matějka, Vysuček - Schubert, Šafařík (81. Stěhulka)

Po prvním poločase bylo prakticky rozhodnuto. Přitom jsme nezačali špatně, snažili se tvořit hru, většinou jsme ovládali střed pole, pouze častější zakončení a více přesných finálních přihrávek nám chybělo. Ze všeho nejvíc nám však chyběl exekutor standardních situací, kterého ve svých řadách měli domácí. Čížek vyslal na naši branku tři nechytatelné střely, jednu přidal po našem nedůrazu v obraně Kaliaš a do kabin se šlo za stavu 4:0. Do slova a do písmene – domácí, do čeho kopli, z toho byl gól!

O přestávce jsme se snažili hodit za hlavu nepříznivý a smolný vývoj utkání a do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním alespoň upravit krutý prozatímní výsledek. Od úvodu jsme plně převzali iniciativu a hned ve druhé minutě se nadvakrát prosadil Čapek. Nadále jsme měli převahu, ale málo jsme se dostávali k přesnějšímu zakončení. Domácí hrozili pouze ojediněle z protiútoků. Přes neustálou převahu, kterou nezmírnila ani vynucená střídání, se nám však již další branku vstřelit nepodařilo a odvezli jsme si krutou porážku. Za druhý poločas je potřeba pochválit celý tým za bojovnost a snahu s utkáním ještě něco udělat. Velká pochvala patří  dorostencům, kteří s dopoledním zápasem v nohách rozhodně nebyli slabými články sestavy a pomohli zdatně zacelit tři díry v základní sestavě.

Je nutné prohru dále příliš neřešit a naopak s odhodláním přistoupit k dalším utkáním, kterých nás do konce sezony čeká ještě dost! Navíc jsme stále ve hře o okresní pohár, kdy nás čeká ve středu 12. 4. zápas v Dohalicích.