21.kolo OP mužů          sobota 29.4.2017           ref. J.Tomášek

Branky : 27., 38. a 42. Šafařík, 23. Tauchman, 61. Kofránek

Napomínání : ŽK – 0:2, ČK – 0:0

Rozhodčí : Doubrava - Koza V. a Koza M.

Sestava : Hrubeš - Zima(61.Šindler), Brzek, Postolka(46.Roischel), Kofránek - Čapek(81.Gracík), Škaloud, Tauchman, Šafařík(71.Stěhulka) - Schubert, Vysuček(78.Božič)

V utkání s Boharyní šlo o "povinný" zisk tří bodů a o vrácení porážky soupeři z podzimní boharyňské "Sahary". Vše vyšlo dle pláno a ani to příliš nebolelo. Hosté v útočné fázi téměř nezlobili a náš brankář se tak po většinu zápasu tak trochu nudil.  Od začátku jsme se chopili otěží duelu a často zaměstnávali obranu Boharyně. První branku vstřelil Tauchman ve 23.minutě přímo z rohu trochu kuriózně,  když si obránce soupeře srazil míč do vlastní sítě. Poté si připsal na svůj účet hattrick v rozmezí pouhých 15 minut Šafařík. Nejprve ve 27.minutě dorazil do branky hlavičku Tauchmana. Ve 38.minutě si oba hráči spolupráci zopakovali a stav se znovu měnil - 3:0. Třetí branky dosáhl Šafařík ve 42.minutě hlavou po centru Zimy.

Po přestávce jsme přeci jen ubrali plyn a nechali tak soupeře vydechnout. Přesto jme v 61.minutě po rohu Čapka Kofránkem zvýšili na konečných 5:0. Přes některé další příležitosti se stav již nezměnil , i když k tomu bylo několikrát velmi blízko.

Zasloužený zisk tří bodů v utkání, ve kterém jsme splnili roli favorita. Důležité zápasy však teprve přijdou, již v dalším kole nás čeká horká půda hřiště v Kosičkách.