2.kolo I.B třída         sobota 10.11.2018          ref. J.Tomášek

Branky :  8. a 22.Čapek, 18.Kofránek, 23.Zima, 58.Tauchman, 86. Hrubeš

Napomínání : ŽK – 0:2 (), ČK – 0:0 ()

Rozhodčí : Hlavsa - Steklík a Machač

Sestava : Jebavý - Postolka(69.Staněk), Žalman, Kofránek, Kulich(69.Hrubeš) - Tauchman, Brzek, Vysuček(78.Škaloud), Zima(46.Bielik) - Schubert, Čapek(78.Špáta)

Na úplný závěr podzimu jsme dohrávali utkání 2.kola a se soupeřem z Podkrkonoší jsme se dohodli na změně pořadatelství, takže se hrálo nyní u nás a na jaře pojedeme do Hostinného. Hosté dohrávají podzim ve značně zdecimovaném stavu, k nám přijeli jen s 12 hráči a poté, co se jim dva borci během první půle zranili, nastoupili do druhého poločasu jen v deseti.

Od začátku to bylo pouze o tom, kolik branek budeme schopni oslabenému protivníkovi nastřílet. První zásah si zapsal v 8.minutě Čapek, jenž dorazil střelu Schuberta do břevna. V 18.minutě se Čapek ve vápně pěkně uvolnil a Kofránek přidal z jeho přihrávky druhou branku. Ve 22.minutě střílel Čapek a hosté si srazili míč do sítě - 3:0. O minutu později přidal Zima po samostatné akci čtvrtý gól a poslal tak vedení Nepolis předčasně domů, neboť bylo jasné, že pozici lídra převezmeme my. Po přestávce jsme hráli až příliš profesorsky a o další góly jsme se moc nesnažili. Přesto ještě dva k vidění byly, v 58.minutě sloupenský rodák v brance Hostinného Patrik Kundrt stačil střelu Vysučka jen vyrazit a pro Tauchmana nebylo problémem míč dostat do branky. V 86.minutě pak přidal poslední branku zápasu z přihrávky Schuberta Hrubeš.

Jednoduchá zasloužená výhra na závěr podzimu nás kapapultovala na vedoucí příčku tabulky a tak se nám bude na rozdíl od loňska přezimovávat velice příjemně.