předkolo poháru      sobota 29.7.2018          ref. J.Tomášek

Napomínání : ŽK – 0:0 (), ČK – 0:0 ()
r
Rozhodčí : Ležík - Koutník a Kánská

Sestava : Jebavý - Postolka(46.Zima), Matějka, Brzek, Kulich(55.Vysuček) - Čapek, Tauchman, Škaloud, D.Hrubeš(77.Žalman) - Schubert, Dítě

Ve druhém přípravném utkání na sezonu jsme v předkole poháru hejtmana KHK přivítali na svém hřišti tým I.A třídy Kunčice. A hned jsme se mohli přesvědčit, jak velký výkonnostní rozdíl je mezi okresním přeborem a I.A třídou. Zatímco v Dohalicích jsme v týdnu jasně dominovali (výhra 5:0), nyní jsme byli horším týmem než soupeř. Střed hřiště patřil Kunčicím a nedařilo se ani obraně, kde neměl svůj den hlavně Kulich. První branku jsme dostali ve 22.minutě po zdařilé akci hostů - 0:1. Také ve 30.minutě jsme nedokázali zareagovat na protiútok Kunčic a bylo to 0:2. Naši jedinou příležitost měl v první půli Schubert, ale tak dlouho váhal se střelbou, až byl zablokován.

Náš herní projev se zlepšil po přestávce, všichni střídající výkonu pomohli a najednou se hrál vyrovnaný fotbal. Vypracovali jsme si několik dobrých střeleckých příležitostí, ale gólman soupeře byl vynikající a skórovat nám nepovolil.

Celkově zasloužená výhra Kunčic a jejich postup v poháru. V našem dresu snesl přísnější měřítko asi jen Brzek. V útoku se hodně snažila naše nová akvizice Jirka Dítě, ale pozorná defenzíva hostů mu toho mnoho nepovolila.