8.kolo I.B třída         sobota 29.9.2018          ref. J.Tomášek

Branky :  64. Postolka z pen.

Napomínání : ŽK – 1:1 (Schubert), ČK – 0:0 ()

Rozhodčí : Pálka - Janeček a Hofman

Sestava : Jebavý - Čapek, Žalman, Matějka(18.Kofránek), Postolka - Tauchman(79.Kulich), Brzek(69.Zima), Škaloud, Hrubeš - Schubert, Vysuček

S Miletínem jsme v loňské sezoně prohráli obě utkání 0:1 a tak jsme prahli po odvetě. Nakonec se nám to podařilo a tentokrát jsme 1:0 vyhráli my, ale jednoduché to nebylo. Chyběl nám Dítě, navíc se brzy zranil Matějka a také Brzek nastupuje do posledních zápasů ne úplně doléčený. Přesto jsme duel začali dobře a v prvních 5 minutách jsme měli tři slibné příležitosti, avšak při zakončení nám chyběla přesnost. Postupně se osmělili i hosté a ve 31.minutě měli po zaváhání Kofránka svoji největší šanci, naštěstí pro nás i jejich střele chyběl důraz. Hrál se bojovný fotbal, ve kterém kralovali zadní řady, proto mnoho šancí k vidění nebylo. Střetnutí tak rozhodl netaktický faul obránce Miletína, jenž poslal k zemi ve vápně Schberta. Penaltu s jistotou proměnil v 64.minutě Mirek Postolka. Poté soupeř vrhl všechny síly do útoku a naše defenzíva měla co dělat, aby uhájila nejtěsnější vedení až do konce.

V loňské sezoně jsme oba vyrovnané duely prohráli my, tentokráte odcházeli ze hřiště smutní miletínští hráči. V našem dresu zaslouží absolutorium výborný Žalman a také Čapek zahrál velmi dobře.