20.kolo I.B třída         sobota 21.4.2018          ref. J.Tomášek

Branky : 0.

Napomínání : ŽK – 2:1 (Čapek, R.Hrubeš), ČK – 0:0 ()

Rozhodčí : Matula - Horský a Valinoha

Sestava :R.Hrubeš - Pošík(46.Postolka), Kofránek, Žalman, Kulich - Čapek(78.Zima), Tauchman, Brzek, D.Hrubeš - Schubert, Vysuček

Po úvodních dvou jarních výhrách jsme i toto utkání začali ve velkém stylu a mohli během 20 minut zápas rozhodnout, ale šance jsme nevyužili, hosté se postupem času dostali do hry a  druhá polovina prvního dějství již byla herně vyrovnaná. Zvláště šance Čapka z 9.minuty si však o gól doslova říkaly, ale nejprve mu z brankové čáry vyhlavičkoval střelu obránce a pak mu hlavičku z bezprostřední blízkosti vychytal gólman. To, že se někdy nepromění šance, to se stává, ale my jsme po dobrém začátku ustoupili od aktivní hry, vytratila se bojovnost a naše hra začala být příliš profesorská. V dalším průběhu jsme si tak střelecké příležitosti vypracovávali jen velmi zřídka a tak bylo jasné, že to bude podobně jako se Železnicí o jedné brance. Tu však vstřelili v 54.minutě hráči Starých Buků, když jsme nedokázali zareagovat na brejkovou přihrávku mezi naše obránce a útočník hostů už si věděl rady - 0:1. I když jsme se snažili v dalším průběhu o vyrovnání, soupeř nás do mnoha šancí nepouštěl. Nepatřil nám střed hřiště a to se šance tvoří hodně těžko a komplikovaně. Asi největší příležitost měl k vyrovnání David Hrubeš v nastavení, ale z rohu malého vápna netrefil branku.

Po nepříliš povedeném zápase se zase musíme vrátit "na zem" a bojovností, nasazením a vůlí dokázat, že naše úvodní dvě výhry nebyly náhodné. Čekají nás teď dvě střetnutí venku a ty hodně napoví, zda se ve zbytku sezony budeme prát pouze o bytí a nebytí či se přiblížíme středu tabulky.