10.kolo I.B třída         sobota 14.10.2017          ref. J. Tomášek

Branky : 0

Napomínání : ŽK – 5:4 (Kofránek, Němes, Schubert, Matějka, Čapek), ČK – 0:0

Rozhodčí : Říha - Klečka, Tandler

Sestava : R.Hrubeš - Zima, Brzek(33.Vysuček), Matějka, Kofránek(52.Postolka) - Tauchman(63.Šafařík), Žalman, D.Hrubeš, Čapek - Schubert, Němec

Utkání s druhým celkem tabulky mnoho pohledného fotbalu nepřineslo. Byl to hlavně boj, spousta osobních soubojů, ale vydařených fotbalových akcí poskrovnu. Nakonec jsme duel nezvládli a podruhé v sezoně prohráli doma 0:1, navíc jsme přišli o zraněného Brzka. O osudu střetnutí rozhodly dvě rychle po sobě jdoucí chyby ve 24.minutě. Nejprve nevyšla klička na vlastní polovině Matějkovi a vzápětí malá domů D.Hrubeše byla příliš pomalá, čehož hráč Miletína bezu problémů využil. My jsme v prvním poločase měli jedinou vážnější šanci, ale Čapek po centru na míč před odkrytou částí branky nedosáhl.

Po změně stran jsme se sice tlačili do útoku, ale hostující obrana pracovala spolehlivě a do šancí naše borce nepouštěla. O branku si říkaly snad jen dvě hlavičky po centrovaných trestných kopech, ale Žalman ani Matějka úspěšní nebyli. Soupeř podnikal do naší otevřené obrany rychlé brejky a někdy jsme odvraceli nebezpečí s notnou dávkou štěstí.

Hosté toho u nás sice také mnoho nepředvedli, ale jejich defenzíva pracovala velmi dobře, měli silný střed pole a proto si odváží tři body.