8.kolo I.B třída         sobota 30.9.2017          ref. J. Hlínovský

Branky : 14. Vysuček, 48. Němec, 57. Brzek(p.), 65. Postolka, 89. Stěhulka

Napomínání : ŽK – 5:2 (Postolka,  Žalman, Hrubeš D., Vysuček, Špáta), ČK – 0:1

Rozhodčí : Šotek-Šťastný, Medlich

Sestava : R.Hrubeš - Kofránek, Brzek, Matějka, Postolka(67.Jurička) - Čapek(82.Stěhulka), Žalman, D.Hrubeš, Vysuček(59.Tauchman) - Schubert, Němec(75.Špáta)

Tentokrát za krásného počasí jsme začali s chutí a také jsme Vysučkem šli do vedení, vzápětí postupoval Němec sám na branku, ale těsně minul. A to bylo z naší strany v prvním poločase vše. Hosté poté vyrovnali z rozehraného trestného kopu a za chvíli jsme jim umožnili stejnou situaci, ale míč těsně minul naši branku.

Druhý poločas jsme trochu přidali a branka na sebe nenechala dlouho čekat, Němec si naběhl na trestný kop Hrubeše a hlavou rozvlnil síť 2:1. Poté měli hosté po faulu Vysučka výhodu pokutového kopu, ale náš brankář střelu hostujícího hráče zneškodnil. Tento zákrok zřejmě rozhodl o výsledku utkání, vzápětí po faulu na Schuberta jsme kopali penaltu  my a Brzek se nemýlil. Po dalším trestném kopu Hrubeše propadl míč na zadní tyč a Postolka ho dopravil do sítě . V závěru se dostal k sólu Schubert, ale dostal se až brankové čáře, přesto dobře odcentroval a Stěhulka do prázdné branky upravil na konečných 5:1.

Náš výkon zejména v prvním poločase nebyl nijak oslnivý, ale tři body se počítají a tak diváci odcházeli spokojeni.