Jdi na obsah Jdi na menu
 


2 místo na turnaji v Libáni

13. 4. 2015

11. dubna jsme se zúčastnili fotbalového turnaje v Libáni pro ročník 2004, na turnaji startujeme s 3 hráči ročníku 04 a 5 hráči 05. Venkovního turnaje se zúčastnilo 15 týmů a hrálo se v rozestavění 5+1, na malé hřiště, což byl pro nás docela šok a v úvodním zápase je to na klukách znát. I tak nemáme problém a jednoznačně vítězíme. V dalších zápasech základní skupiny nám kluci předvedli velmi pěkný kolektivní výkon, kdy kombinací dostávali míč jak se říká do kuchyně, prostě radost se dívat. Do toho krásné počasí a pěkná sobota je na světě:). V posledním zápase měříme síly s týmem z Dobrovic, byl to velký boj a v zápase jsme předvedli zodpovědný výkon a šli si za svým, poctivým výkonem založeným na důsledné obraně a efektivní koncovce ukazujeme, kdo ovládl oranžovou skupinu. 4 vítězství a skóre 16:2. 

Postoupili jsme do skupiny o 1-3 místo, kde nás čeká suverénní tým z Rovenska. To jak nám vše klapalo v základní skupině tak v tomto zápase se nedařilo, nedokážeme své šance proměnit, naopak soupeř 2 slepenými góly určil další vývoj utkání. My se trápíme v koncovce, nešťastně řešíme některé situace a první prohra je na světě. Tento zápas nakonec určil vítěze celého turnaje. Sportovně musíme však uznat, že soupeř si primát v turnaji zasloužil. 

V posledním zápase celého turnaje se utkáváme s týmem SK Kněžmost. Zápas se nám herně nevyvedl, byť fotbalově jsme na tom byly jednoznačně lépe, v zápase jsme své přednosti nedokázali využít a trápíme se ve všech činnostech. Soupeř nás trestá a ujímá se vedení 2:0. Co nás však v celém turnaji neopustilo byla chuť stále hrát a to tento zápas rozhodlo, kluci dokáží v druhé polovině zápasu přeci jenom překonat soupeřův "herní styl" překonat a zápas vyrovnat. Konečná remíza nám stačila k druhému místu, dovolím si tvrdit, že zcela zaslouženému. Náš mladý tým dokázal přehrát i mnohdy silnější a fyzicky vyspělejší týmy, které v systému 5+1 těchto předností využívali. Dnes všichni ukázali, že jsou výbornými fotbalisty. Jen tak dál.

 

Byť jsme v celém příspěvku nejmenoval, protože dnes hráli všichni úžasně, nejde nezmínit individuální úspěchy našich borců. Míša Klouzek zvítězil ze všech cca 150 dětí v dovednostní soutěži (přesnost střelby, z 10 pokusů minul jen jednou) a po zásluze si odnesl krásné ceny (dres a další si nepamatuju:)) a pak Honza Telvák alias  Jan Teplák (tak Jendu přejmenoval jeden stařík u dovednostní soutěže:))), který se stal nejlepším hráčem turnaje. Honza a jeho doprovod se může těšit na EURO 2015 hráčů do 21 let, konkrétně na zápas ČR - Německo, dále dostal sportovní bundu, štulpny, taneční disk....a další už taky nevím:)....myslím, že všichni si to dnes užili, včetně rodičů a myslím, že na takové turnaje jako v Libáni se rádo vrací a nezapomíná. Velké díky pořadatelům. 

 

 

 
 

 

PortrétArchiv

Kalendář
<< duben >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30