Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chlumec x Skřivany 5:1 (poločas 1:0)

13. 10. 2014

Dnešní zápas se mi hodnotí velmi těžce. Už při pohledu na naši sestavu bylo patrné, že bude problém s tím, jak to poskládat, nakonec jsme měli 2 kluky na střídání. Dovolím si tvrdit, že právě užší kádr byl tím, co dnešní výsledek ovlivnilo nejvíce. Vymlouvat se však na toto nebudeme, protože domácí si za dnešní výkon vyhrát zasloužili. Jejich týmové pojetí bylo předurčeno k úspěchu od začátku, protože mi jsme dnes týmem nebyli. Nadstandardní výkony 2 či 3 hráčů v týmu bohužel nemohlo stačit. Pokud budeme při zápasech spoléhat na to, že kamarád to za mě odmaká, odehraje apod., tak takto to hrát nejde. Bohužel, dnes jsme udělali neskutečné množství chyb v defenzívě a ukázalo se, že zejména méně zkušení borci nejsou ještě schopni přebírat některé pokyny, kterými se snažíme jejich hru posunout.

K samotnému zápasu. Úvodní poločas byl vyrovnaný, soupeře jsme nejprve přehrávali, postupně se hra vyrovnala a v druhé polovině poločasu jsme přečkali hned několik velkých šancí soupeře. I přesto však soupeř jde do vedení a musíme uznat, že zaslouženě. Dnes jsme narazili na kvalitního protivníka, který zejména rychlými kontry hodně zlobil naší obranu.

Druhý poločas nám již hodně docházeli síly a na díry v obraně jsme museli reagovat tím, že Jára N. (asi největší universál týmu) musel na čas zaskočit na bekovi, čímž jsme hodně oslabili naše ofenzívní počínání . Byť jsem již dlouho nechválil kluky co náš tým táhnou střelecky tak dnes učiním vyjímku, paradoxně v zápase kdy se neprosadili. Telvis a Podhája předvedli dnes hodně ze svého atletického umu:), odolnost, dynamiku a kvalitu, oba až  na pár minutek kdy už museli jít chytnout dech za postranní čáru, odjezdili zápas doslova po zadku. Bohužel tito dva zápas s takto kvalitním soupeřem nemůžou zachránit. Dále chválím Toma Macka protože i přes 5 branek pochytal další soupeřovi šance.

Závěrem upřímně gratuluji soupeři k jeho výbornému výkonu, ve svých řadách má spoustu šikovných fotbalistů. Současně děkuji našim borcům za statečný výkon a sílu odmakat zápas kdy se nám nedaří a nakonec i přijmout porážku, která ke sportu prostě patří. I takové věci nás posouvají dál. Díky borci. 

Střelec naší branky: Jára Novotný

 

 
 

 

PortrétArchiv

Kalendář
<< červen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30