Jdi na obsah Jdi na menu
 


Halový turnaj Hořice - 4 místo

25. 3. 2015

21. 3. 2015 jsem zakončili halovou sezónu turnajem v Hořicích pro ročník 2005. Výsledkově jsme byli jak na houpačce, zvítězili jsme nad týmy Nové/Staré Paky, Kostelce nad Orlicí a Hořic. Naopak jsme nestačili na FK Pardubice, FKM Javorka, MFK Nové Město nad Metují a Trutnov.

Naši hru ovlivňovala nevyrovnanost kádru, kdy s kvalitními týmy jsme při vystřídání ztráceli potřebnou kvalitu. Všichni ale odehráli turnaj s nasazením a dali tomu to, na co právě nyní mají. S výkony jednotlivých hráčů panuje spokojenost.

Své nejlepší utkání jsme odehráli s Hořicemi, které jsme v utkání předčili ve všech činnostech, byť fotbalově soupeř na nás v tomto zápase neměl, jeho taktika střílet našemu vzrůstem "malému" (výkonem nikoliv) brankáři Denisovi pod víko nevyšla. Kluci hráli zodpovědně a jen díky nemohoucnosti v útoku jsme utkání nevyhráli větším brankovým rozdílem. Za vítězná utkání pochvala.

V turnaji jsme naopak nezvládli zápasy s Novým Městem a Trutnovem, zde jsme jednoznačně měli na lepší výsledek a mohli pomýšlet na bodový zisk, soupeř však využil více svých šancí a proto zvítězil.

Utkání s Pardubicemi nebylo taktéž špatné, ale zde rozhodla vyrovnanost soupeřova kádru, který vcelku poklidně dokráčel k 3brankovému vítězství.

Asi největší propadák dne bylo utkání s FKM Javorka. V posledním zápase kluci potřebovali zvítězit a díky lepšímu vzájemnému zápasu s Hořicemi by skončili na 3 místě. Opak byl ale pravdou, soupeř nám uštědřil 4 brankovou porážku a zaslouženě zvítězil, kluci působili hodně malátně a proto nemohli pomýšlet na podium:).

 Někteří hráči by měli popřemýšlet nad chováním mezi zápasy, tam jsme měli rezervy, mnohdy byla aktivita na chodbě větší než na hřišti.

Konečné 4 místo je určitě pěkný výsledek ve velmi slušné konkurenci. Někteří hráči potvrdili svůj potenciál, jiní alespoň poznali, jaká je v jejich ročníku kvalita v jiných týmech. Zklamaný jsem z výkonu hráčů, kteří potenciál mají ale dnes prostě nechtěli...ti, jímž se dnešní turnaj herně nevydařil z nejrůznějších důvodů, musí pochopit, že pokud jsem na hřišti, nedaří se mi, musím se snažit s tím něco udělat a musí to být vidět. To mě u některých dnes chybělo, takové věci trenéra mrzí ze všeho nejvíc!

Současně ale je třeba klukům poděkovat za pěkné umístění, speciální gratulace míří ještě jednou Denisovi za cenu pro nejlepšího brankáře!

 

 
 

 

PortrétArchiv

Kalendář
<< duben >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30