Jdi na obsah Jdi na menu
 


Halový turnaj v Předměřicích - 5. místo

16. 3. 2015

15. 3. 2015 jsem se zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Předměřicích. Jednalo se o turnaj dopolední pro ročníky 2004 a mladší. Ve hře byly následující týmy: pořádající tým SK Roudnice, Sokol Třebeš, MFK Nové Město nad Metují, MFK Chrudim, FK Kolín a náš mančaft. Už předem bylo jasné, že nepůjde o procházku růžovým sadem, ale naše nominace nám určitě dávala velmi solidní vyhlídky. Bohužel tyto se až tak úplně nepotvrdili a v konečném pořadí jsme skončili až na 5 místě.

V každém zápase, vyjma zápasu s Roudnicí, se objevovalo spoustu nedostatků a to zejména v nepřesné kombinaci a vyhodnocování herních situací. Tyto chyby naši soupeři nekompromisně trestali. Současně v kombinaci se žalostnou koncovkou jsme v zápasech s Novým Městem a MFK Chrudim přišli o možnost na lepší výsledek. V těchto zápasech jsme prohráli vždy rozdílem 1 branky. V těchto zápasech byly naše individuální chyby tím, co zápas rozhodlo. Současně však byly tyto zápasy více než vyrovnané a v některých situacích jsem soupeře dokázali kombinační hrou přišpendlit ke své bráně, pak ale přijde zbytečná chyba v rozehrávce a soupeř nás trestá. Takže tyto dva zápasy byly klíčem k cestě na bednu, bohužel se to nepovedlo.

Vítězný zápas s Kolínem byl taktéž velmi vyrovnaný, ale zde jsme si již vítězství dokázali pohlídat, opět ale nejtěsnějším rozdílem.

Jediný zápas ve kterém jsme dnes vysloveně propadli bylo utkání s vítězem turnaje z Třebše. Naivní výkon všech na place, hurá fotbal a po 3 minutách to bylo 0:3. Pak už se těžko dá s utkáním něco udělat. Soupeř nás nepředčil v týmovém pojetí a zápas rozhodla chytrá hra soupeře založená na dobré obraně, přímočarosti soupeřových útočníků a jejich produktivitě. My jsem v tomto zápase působili jako statisté:)......ale i to je fotbal.

Závěrečné utkání turnaje bylo s ohledem na velmi vyrovnaný průběh dějstvím, které může s konečným pořadím hodně zamíchat. Roudnice potřebovala ke konečnému prvenství zápas s námi vyhrát větším brankovým rozdílem. Kluci však přistoupili snad poprvé v dnešním dni k utkání naprosto vzorně a ukázali, že měli mnohem na víc než na konečné 5 místo. Soupeře jsem téměř k ničemu nepustili a zejména lepším pohybem, kombinací a týmovým pojetím hry jsme soupeře přehrávali. Zasloužené vítězství! 

Všem borcům děkuji za dnešní výkony, snad turnaj splnil to, proč jsme se ho zúčastnili....a tím byla hlavně radost ze hry. Současně děkujeme pořadatelům, za skvělý turnaj..

 

 

 
 

 

PortrétArchiv

Kalendář
<< duben >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30