Jdi na obsah Jdi na menu

Skřivany x Chlumec nad Cidlinou 4:2 (poločas 4:2)

29. 4. 2015

Nejprve bych začal u soupeře. Ten dnes předvedl výborný výkon a určitě zanechal ve Skřivanech výborný dojem. Dnes se skladbou týmu potkali dva věkově velmi vyrovnané týmy, v našem nastopili 4 hráči 2004, 5 hráčů 2005 a 1 hráč 2006.

K samotnému zápasu. Od začátku se kluci do soupeře zakousli a jen díky výbornému Adamovi v brance Chlumce a naší nízké produktivitě jsme nedokázali rozhodnout do 20 minuty prvního poločasu, i tak vedeme 3:0 a vše vypadá na jasnou záležitost. Soupeřův brejk, který lízal naší tyčku bylo první varování. V této části zápasu soupeře převyšujeme úplně ve všem, individuálně 1x1, rychlostí, práci s míčem a hlavně kombinací, zkrátka radost pohledět. Z kluků bylo hodně cítit, že dnešní zápas chtějí ovládnout, což se jim zaslouženě povedlo.

Soupeřovi se postupně rozrostla střídačka a postupně měl k dispozici více hráčů na střídání než my, byli chvíle, kdy jsme mohli z nejrůznějších důvodů střídat pouze 1 hráče. Proto mě mrzí absence hráčů, kteří nejsou nemocní a na dnešní zápas nedorazili, to je pro mně velké zklamání.

Do konce poločasu se hra vyrovnává a konečné poločasové skóre 4:2 je pro nás trochu zklamání.

Druhý poločas jsme poupravili naše řady a pokoušeli se dostat do tempa jako v úvodu zápasu. S přibývajícími minutami byla na našich hráčích patrná únava. Už nejsme tak kompaktní a některé útoky připomínali neřízený úprk k soupeřově brance a po ztrátě vznikali v naší hře obrovské okna, které naštěstí soupeř nedokázal potrestat.

Budu se opakovat, že dnes jsme narazili na výborného soupeře, který zaslouží uznání za fotbalovost.

Do našeho týmu míří ohromná pochvala a poděkování za dnešní výkon. Bylo se na co dívat a našel jsem spoustu nových věcí v naší hře, které si kluci osvojují.  V takových zápasech se ukazuje kvalita a tu jsme dnes měli a zaslouženě jsme zvítězili.

V každém zápase jsem vyzvedl některé individuální výkony a dnes tomu nebude jinak, výborný a bezchybný výkon dnes podal náš kápo Tom Ludvík, nejen v defenzívě ale i ve výborné podpoře ofenzívy. Jen tak dál Tomiku:), tohle se mi fakt líbilo a příště to chci vidět zas:)

Na závěr branky: 2x Jan (T)ELVIS Teplák, 1x DJ Robo a 1x Pod háj:)))

Děkuji všem a přeji krásné čarodějnice,ať hlavně vyjde počasí nejen ve čtvrtek ale i v pátek, pro nominované připomínám EON v pátek a v pondělí pro nominované příprava na příští sezónu - více v článku nominace a aktuální program. Út a středa je volno (jsem pracovně mimo domov) a ve čtvrtek hrajeme mistrák s Třebechovicema (17 hodin). V pátek 8. 5. 15 jsou výběry KFS, za ofs HK nastoupí Čudla, Robin, Jára N a Podhája. Odjezd do Rtyně autobusem z náměstí NB v 7:15.