Jdi na obsah Jdi na menu

Skřivany x Roudnice 5:9, poločas 5:2!!!

17. 9. 2014

První ostrý test našich dovedností a jsme zpět na zemi. Nemůžeme brát vážně zápasy, kdy nedostaneme branku a soupeře nepustíme na naší půlku. Dnešní výkon se mě hodnotí velmi špatně.

V prvním poločase zvládáme svou pozici a kvalitu v ofenzívě vyjadřujeme i brankově, dnes nejlepší hráč na hřišti Ondra Kvaček dává 3 branky, Honza Telvák a Tomáš Podhajský přidávají po jedné. Soupeř naopak své šance nevyužil a proto zaslouženě první poločas vyhráváme. Současně však je nutné říct, že i přes příznivý výsledek nebyla hra zdaleka ideální a zejména ve středu pole nedokážeme zakombinovat, záložníci nejsou ve hře a postupně nám docházejí síly.

Poločasová přestávka však působí na kluky úplně negativně, najednou přestávají hrát a přihlížejí jak soupeř zápas postupně obrací, brankář dnes nemá svůj den, obrana chaotická, záloha neexistující a útok o tom nemluvě. Naprosto jsme odešli fyzicky a namísto abysme soupeře dorazili jsme ho nechali se vrátit do zápasu a s přehledem ho otočit, druhý poločas prohráváme 0:7!!!

Nesmíme však zapomenout, že fotbal hrajeme hlavně pro zábavu, takže byť nás druhý poločas moc nebavil:)....příští zápas s Třebší se pokusíme svůj výkon zlepšit abysme uspěli....za dnešní výkon chválím Ondru a Telvise.

Sejdeme se v úterý od 16:30 na tréninku. Díky kluci.