Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třebeš B x Skřivany 3:6

29. 9. 2014

V pátek jsem zajižděli do Třebše a první komplikace s dopravou nás naštěstí nerozhodily. Sice přijíždíme 10 minut po oficiálním začátku. Tím děkujeme soupeři za trpělivost.

Ale k zápasu. Ten se od začátku vyvíjí dle našich představ. Soupeře, který nastupuje s drtivou většinou kluků z krajského přeboru, přehráváme a vytváříme si opět spoustu brankových příležitostí, tyto však řešíme lajdácky. Soupeřův brankář si připisuje jeden zákrok za druhým a drží svůj tým ve hře, současně však zakončenění samostatného nájezdu do jeho nářuče apod. mu v jeho zákrocích pomáhá.

A jak to bývá nedáš dostaneš, soupeř z ojedinělého protiútoku jde do vedení. Kluky udržujeme stále na stejné notě a branky přicházejí, od 10 minuty druhého poločasu se chopil taktovky dnes velmi aktivníTom Podhajský a čistým hatrickem otáčí skóre v náš prospěch, do konce poločasu je na hřišti pouze jedno družstvo a to naše. Soupeře přehráváme na všech postech a zejména záložní řada dnes funguje jak má, pokud vykrýváme prostory tak jak si řekneme, rázem sopeř ztrácí míče a přecházíme do kvalitní kombinace. Zejména první poločas byl po herní stránce na hodně vysoké úrovni. 

V druhém poločase jsme nuceni udělat zprvu několik změn a na čas ztrácíme střed hřiště, rozestavění jsme proto vrátili na své původní a hned máme zase zápas pod kontrolou. Další branky přidávají 2x Honza Telvák a Ondra Kvaček. Pokud by však oba dnes proměnili alespoň polovinu ze svých šancí bylo by skóre určitě dvouciferné.

Dnešní zápas hodnotím velmi pozitivně, dokázali jsme porazit kvalitního soupeře, ale hlavně jsme ho jednoznačně přehráli ve všech činnostech. Za dnešní výkon proto chválím celý tým, protože tím jsme opravdu byli. Zejména výkon kluků z ročníku 2005 a 2006 dnes byl velmi kvalitní, speciální pochvala dnes míří k Tomáši Zimovi, Kubovi Drábkovi a Járovi Rychterovi.

Za odměnu jsem kluky pozval do mekáče a pak jsme se rozjeli k domovům.

Borci jsem na vás pyšný.

Střelci: 3x Tomáš Podhajský, 2x Honza Telvák, Ondra Kvaček

Asistence: doplním

Info o soutěži:

aktuální výsledky 4 kola a tabulka:

http://nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/kralovehradecky/hradec-kralove/souteze.asp?soutez=521G1A

tabulka střelců soutěže:

http://nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/kralovehradecky/hradec-kralove/souteze.asp?soutez=521G1A&show=Strelci

 
 

 

PortrétArchiv

Kalendář
<< duben >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30